Sağlık Televizyonu

Prof.Dr.Hidayet AKDEMİR » Soru - Omurilik Kanaması (İstanbul-Esenler)

Soru - Omurilik Kanaması (İstanbul-Esenler) Prof.Dr.Hidayet AKDEMİR Omurilik KanamasıUzmanımızın CevabıSoru:
İyi günler. Size bir sorum olacaktı. Şu an 43 yaşındayım. 15 yaşımdayken bir gece uyurken belime ağrı girdi ve belimden aşağısını hissetmez oldum. Doktorum bana omurilik kanaması geçirdiğimi söyledi. Serum verdiler, sol ayağımı hisseder oldum ve sol bacağımı tekrar kazandım, fakat sağ bacağım tamamen iş görmez durumda. Akupunktur tedavisi, bazı ilaç tedavilerinde bulundum ama bir gelişme olmadı. Bana yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Cevabınızı bekliyorum.

Uzmanımızın Cevabı:
Mailinizde omurilik kanaması geçirdiğinizi, sol bacağınızdaki güç kaybını ve zamanla iyileştiğinizi yazmışsınız. Omurilik kanaması oldukça nadir görülen bir rahatsızlık olup bunun nedenini detaylı olarak araştırmak özellikle önemlidir. Benim tıbbi kanaatim için, öncelikle sizin nörolojik muayenenizi yapmam ve bugüne kadar yapılan tetkikleriniz ile benim isteyeceğim tahlilleri görmem gerekir ancak ondan sonra kanaatimi belirtebilirim. Geçmiş olsun.
Prof.Dr.Hidayet AKDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Etiketler: Omurilik Kanaması

Yayın Tarihi: 04.10.2011     Görüntülenme Sayısı: 1325

Prof.Dr.Hidayet AKDEMİR kategorisinin diğer konularına bak...

Kategoriler
Psikolojik Hastalıklar
Çocuk Kalp Hastalıkları
Üro-Genital Sistem Hastalıkları
Cilt Sağlığı ve Bakımı
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Plastik ve Estetik Cerrahi
Ana Sayfa   Uzmanlarımız   Güncel Haberler   Sağlık Ürünleri   Bize Ulaşın   Rss

Copyright © 2009 DoktorCare.com. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede yayınlanan video ve makaleler kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. Doktor Çare.

UYARI:
DoktorCare.com'un içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir tıbbi tedavinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. DoktorCare.com'un içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitemizdeki yazılar, videolar sadece bilgi vermek amacı ile yayınlanmaktadır, uzman hekimlere danışılmadan kesinlikle tedavi için kullanılmamalıdır. Site kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Site Yapım: www.SiberMedya.com