Sağlık Televizyonu

Prof.Dr.Öner GEDİKOĞLU » Soru - Diz Kapağı İle Ayak Bileği Arasındaki Ağrılar

Soru - Diz Kapağı İle Ayak Bileği Arasındaki Ağrılar Prof.Dr.Öner GEDİKOĞLU Diz Kapağı İle Ayak Bileği Arasındaki AğrılarUzmanımızın CevabıSoru:
Selam değerli hocam. Hızlı yürürken ve özellikle koşarken ayaklarımda diz kapağı ile ayak bileği arasındaki kemiğin ön kısmında dayanılmaz ağrılar olmaktadır. 5 dk. tempolu yürüsem ağrılar başlıyor, topallamaya başlıyorum. Sanki ayağım şişiyor, ayakkabı sıkıyor gibi ağrı veriyor. Boyum 1.70, kilom 82. Bu neden kaynaklanıyor olabilir, ne tavsiye edersiniz? Saygılar.

Uzmanımızın Cevabı:
Bu tür şikayetler büyük bir olasılıkla taban düşüklüğüne bağlı olabilir. Altı kösele olmayan ayakkabılar kullanmanız uygun olur. Spor mağazalarından alacağınız “Yürüme Ayakkabıları" sizi rahatlatacaktır.
Prof.Dr.Öner GEDİKOĞLU
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Etiketler: Diz Kapağı İle Ayak Bileği Arasındaki Ağrılar

Yayın Tarihi: 28.12.2011     Görüntülenme Sayısı: 3782

Prof.Dr.Öner GEDİKOĞLU kategorisinin diğer konularına bak...

Kategoriler
Psikolojik Hastalıklar
Çocuk Kalp Hastalıkları
Üro-Genital Sistem Hastalıkları
Cilt Sağlığı ve Bakımı
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Plastik ve Estetik Cerrahi
Ana Sayfa   Uzmanlarımız   Güncel Haberler   Sağlık Ürünleri   Bize Ulaşın   Rss

Copyright © 2009 DoktorCare.com. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede yayınlanan video ve makaleler kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. Doktor Çare.

UYARI:
DoktorCare.com'un içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir tıbbi tedavinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. DoktorCare.com'un içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitemizdeki yazılar, videolar sadece bilgi vermek amacı ile yayınlanmaktadır, uzman hekimlere danışılmadan kesinlikle tedavi için kullanılmamalıdır. Site kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Site Yapım: www.SiberMedya.com