Sağlık Televizyonu

Prof. Dr. Hakkı KAHRAMAN

Prof. Dr. Hakkı KAHRAMAN

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

+90 212 3756565

www.florence.com.tr

EmailUzmana Soru Sor

Uzmanın Yayımlanan Konuları

Uzmanın Özgeçmişi

Prof.Dr.Hakkı KAHRAMAN

*Ordu’da doğdu.
*Orta öğrenimini Ordu’da tamamladı.
*1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. *1990 yılında İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda İhtisas yaptı.
*1996 yılında Doçent oldu.
*2000 yılında İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda Endokrinoloji, Metabolizma ve Beslenme yan dal ihtisasını tamamladı.
*2002 yılında Profesör oldu.
*On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Ünitesini kurdu ve Ağustos 2009'a kadar yönetti.

Kategoriler
Psikolojik Hastalıklar
Çocuk Kalp Hastalıkları
Üro-Genital Sistem Hastalıkları
Cilt Sağlığı ve Bakımı
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Plastik ve Estetik Cerrahi
Ana Sayfa   Uzmanlarımız   Güncel Haberler   Sağlık Ürünleri   Bize Ulaşın   Rss

Copyright © 2009 DoktorCare.com. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede yayınlanan video ve makaleler kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. Doktor Çare.

UYARI:
DoktorCare.com'un içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir tıbbi tedavinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. DoktorCare.com'un içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitemizdeki yazılar, videolar sadece bilgi vermek amacı ile yayınlanmaktadır, uzman hekimlere danışılmadan kesinlikle tedavi için kullanılmamalıdır. Site kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Site Yapım: www.SiberMedya.com